בדיקת שיער

1
אלפי חולים כבר נבדקו בבדיקת השיער
93.2% מהלקוחות שלנו מרוצים
שירות בדיקות שיער מינרלים ומתכות כבדות 93%

 

שירות בדיקות שיער :

  1. איסוף בדיקת השיער  מבית הלקוח.
  2. הכנת בדיקת שיער למעבדות בגרמניה.
  3. הטסת הבדיקות לגרמניה עם חברת השילוח ואישורים.
  4. עבודה על בדיקת שיער במעבדה בגרמניה במשך שבועיים.
  5. קבלת תוצאות בדיקת שיער מהמעבדות בגרמניה.
  6. פגישת יעוץ טלפונית או במשרדי המחברה בהרצליה או בחיפה.

איזון ביוכמי ע”י בדיקת שיער.

 

הרבה אנשים יודעים כי מינרלים חיוניים  עבורם אבל פחות אנשים מכירים בכך ,כמה מינרלים יכולים להיות רעילים. אפילו  “מינרלים טובים ” כמו אבץ ונחושת יכול לגרום לך להרגיש לא טוב אם הם נוכחים בגוף שלך ביחס לא נכון או אם יש לך קושי בהפרשתם מהגוף  .

מאוד קל לבצע בדיקות שיער לגילוי רמות עודפים וחסרים במינרליים ומתכות כבדות. בדיקת שיער הינה בדיקת מעבדה שיכולה לספק ערך רב למטופל .

בדיקת שיער למתכות ומינרלים  תחשוף  את הליקויים באיזון המינרליים בגופך ואת רעילותן של  המתכות הכבדות

מטופלים רבים ברחבי  העולם אינם מבינים כי בדיקת השיער היא לא רק כלי אבחוני לסיוע בפתרון בעיות הבריאות שלהם אלא בדיקת השיער הינה תוכנית מפורטת לשיפור איכות חייהם-  אם זה שיפור באיכות השינה שלהם, דרך שיפור רמות האנרגיה בגופם ועד צמצום בשריפת כפות הרגליים שלהם .

בדיקת השיער חושפת את שורשן של בעיות הבריאות ומחלות שונות בגלל חסרים תזונתיים , חוסר איזון בין מינרלים , עודף מתכות כבדות ורעילתון לגופנו.

שיפור ביצועי המטופל ע”י בדיקת שיער

היכולות הקוגנטיביות והפיסיות של המטופל יכול להשתדרג ע”י ביצוע בדיקת שיער.

בדיקת שיער למינרלים ובדיקת היחס בין המינרלים השונים למתכות הכבדות תשקף את הנעשה בתוך תאי גופנו.המטרה הינה לתקן ולפשר את תפקודתם של תאי גופנו ע”י בדיקת שיער ותיסוף החסרים התזונתיים.

הבעיה מתרחשת כאשר אנחנו עייפים, ועשויים להשתמש בחומר מעורר כלשהו כמו משקה אנרגיה או צריכת יתר של קפאין. אם אנחנו בסטרס או מודאגים, כנראה שנבחר להשתמש בחומר סדטיבי, מרדים, כמו אלכוהול או חומר אחר כדי לעודד הרגעה.  כיום אנחנו כבר יותר חכמים כדי להבין שחומר החיצוניים הללו ישפיעו על הביוכימה של גופנו וכנראה שיגרמו לתגובת שרשרת שתוביל לכאוס ביוכמי בגופנו.  כאשר אנחנו לא פותרים את שורש בעיותנו ופונים לחומרים חיצוניים שיספקו לנו “שקט תעשייתי ריגעי” ,  תתחיל תגובת שרשרת ביוכימית שתשפיע על תפקודו התאים שלנו וכמובן לייצירת בעיות בריאות ומחלות שונות.

בגלל תגובת השרשרת הזאת, אנו דובקים במשפט : ” מדוע לנחש כשאפשר לבדוק” ?

הרבה יותר טוב להשתמש במדע שעומד לרשותנו ולאזן את הביוכימה בגופנו ע”י בדיקת שיער.  שימוש אינטיליגנטי בבדיקת שיער יוביל לאסטרטגיה טיפול נכונה.  אסטרטגיית טיפול נכונה בנויה מתזונה עשירה בנוטריינטים שנכונים רק עבורנו, תיסוף נכון ואישי, דיטוקסיפיקציה ולמידה כיצד להמנע מכל החומרים האסורים הגורמים לנו לחוסר איזון ביוכימי.

 

קראת את הכתבה? 50% כבר עשית עכשיו נשאר רק לצלצל 09-9510981
בדיקת שיער 50%