פטריות יפניות מאטיקי ריישי

דווקא השינויים הקיצוניים במזג האוויר מקור לחום הם אלו שאחראים לרוב על התפתחותן של מחלות ויראליות וחגיגת חיידקים בכל פינה. קיימות היום אינספור דרכים למנוע את מחלות החורף החל מזריקות וכלה בטיפול מונע לאורך כל חודשי השנה שבא לידי ביטוי בהעשרת התזונה היומית בוויטמין C או צריכה של ויטמינים ותוספי תזונה.

חשיבותו של טיפול מניעתי

חשוב לקבל טיפול מניעתי לאורך כל השנה כי הוא כנראה הדרך הטובה ביותר להתגבר על מחלות חורף שמשביתות כל אחד ואחת לפחות לשבוע ולעיתים יותר, מה שפוגע באופן ישיר בשגרת החיים והפרנסה. טיפול מניעתי נעשה בדרך כלל על ידי נטילה של ויטמינים או תוספים שניתן לרכוש ללא מרשם רופא בכל בית מרקחת וחנויות הטבע השונות. ישנם סוגים שונים של ויטמינים ותוספי תזונה שניתן לקחת כל השנה על מנת לתת לגוף הגנה מושלמת מול כל איום אפצ’י מתקרב, אך הדרך הכי זמינה, קלה, פשוטה, טעימה, מתאימה גם לילדים היא נטילת מניפיקה פעם ביום לאורך כל השנה.

למה דווקא פטריות יפניות מאייטקי ראשיי

פטריות יפניות מגודלות מתוך ידע רחב בתחום ולאחר התרשמות מתוצאות מחקרים שהוכיחו מעל לכל צל של ספק כי שימוש בצמחי מרפא, בעיקר פטריות מרפא, מביא להחלמה ולשיפור המערכת החיסונית של הגוף.
פטריית מאיטקה, פטריית ריישי וצמח האסטרגלוס. לצמחים האלו שתי סגולות רפואיות עיקריות והן:

  • 1.     מחזקים את המערכת החיסונית על ידי עידוד וחיזוק פעילות תאי NK ו- T.
  • 2.     מכילים בטא גלוקן שמחזק את המערכת החיסונית נגד תאים סרטניים.

שימוש בפטריות המרפא והגוף מקבל רשת הגנה נגד פולשים וחיידקים לא רצויים 365 ימים בשנה.

יתרונות 

בעוד צמחים שונים מטפלים בסוג אחד של בעיה כמו פרוביוטיקה שמטפלת אך ורק בבעיות במערכת העיכול, מאייטקי ראשיי מטפלת בקשת רחבה של בעיות שכל אחד רוצה להימנע מלקבל אותן ולכן היא נחשבת כיום לאחד מפטריות המרפא האיכותיות ביותר.
צריכה פטריות יפניות מסייעות בהגנה מפני המחלות והסימפטומים הבאים:

  • ·        הגנה מפני רעלים ומתכות כבדות בעיקר אצל חולי סרטן שמקבלים טיפולים כימותרפיים.
  • ·        יכולת האצה של בלוטת יותרת המוח והכליות.
  • ·        מניעה של מחלות כגון: הרפס, נזלת, דלקות אוזניים, סינוסיטיס, כאבי גרון, לחץ דם גבוה, דלקות במערכת הנשימה, כולסטרול ושומנים בדם.
  • ·        שיקום הגוף אחרי שימוש ממושך באנטיביוטיקה.
  • ·        הורדת סטרס.
  • ·        אנטי אייג’ינג.