פרוביוטיקה גברים ומה שביניהם

לפני שנסביר על הקשר בין גברים לפרוביוטיקה חשוב להבין מהי פרוביוטיקה ולמה היא טובה.
אין ספק שפרוביוטיקה תופסת היום חלק גדול מכל בית טבע, סופר פארם ולאחרונה גם ניתן למצוא מדפים שלמים ברשתות שיווק מוכרות וטובות. הסיבה שיותר ויותר אנשים רוצים ליטול פרוביוטיקה נעוצה בעובדה שזה מוצר בטוח, אין צורך במרשם רופא, הוא עדיף על פני לקיחת אנטיביוטיקה והוא משפר באופן משמעותי את הבריאות הכללית של כל אחד ואחת ואנשים כנראה הבינו את זה ומחפשים את המוצרים הללו ביתר מרץ. מוצרי פרוביוטיקה מיועדים לילדים, נשים וגברים כאחד והם מטפלים במגוון גדול של בעיות כגון:

  • ·        דלקות בדרכי השתן
  • ·        שלשול אצל ילדים קטנים
  • ·        אלרגיות למזון
  • ·        בעיות עור
  • ·        עששת
  • ·        בעיות נפיחות וגזים
  • ·        מחלות מעיים

המיוחד במוצר הזה שהוא מכיל אך ורק רכיבים בריאים לגוף, בעיקר חיידקים טובים שנמצאים באופן שוטף במערכת העיכול של כל אחד ואחת. תפקידם של החיידקים הוא להגיע למעי הדק והגס להתיישב לכל אורכו מבפנים ומבחוץ לפרק את שאריות האוכל ולהוות איזון כנגד החיידקים המזיקים שאף הם נמצאים באותו אזור. קיימת היום קשת רחבה של מוצרים שמסוגלת לתת מענה עבור כל צורך או בעיה מבלי ל”הרעיל” את הגוף עם חומרים כימיים. היא מסייעת במיוחד לגברים שנוטים באופן טבעי לא לקחת כדורים ולטפל בעצמם עד שכבר מאוחר ואז הם הופכים לבדיחת היום בכך שהם מתנהגים כמו תינוקות. אבל כמו שאומרים בדרך כלל, צחוק לחוד ומעשים לחוד.

על כל גבר לדעת

חשוב שכל הגברים ידעו שעם הגיל, אחת הבעיות הנפוצות שפוקדות רק גברים היא חוסר תפקוד של בלוטת הערמונית, דבר שיכול לסמן על צורך בטיפול תרופתי ולעיתים מגיעים למצב שיש צורך בכריתה של הבלוטה. זה לא סוד שגברים מתעלמים באופן ברור מסממנים ברורים של מחלות באזור הגבריות ויותר גרוע שלא מטפלים עד אשר נעשה מאוחר מידי.

בעיות בתפקוד בלוטת הערמונית

בלוטת הערמונית ושאר צרות מתחילות להופיע בדרך כלל בסביבות גיל ארבעים. לרוב זה קורה בגלל פעילות לא תקינה של הורמון הטסטוסטרון הגברי וזאת בגלל שינוים הורמונליים טבעיים שמתחילים בסביבות גיל זה. הבלוטה מתחילה לגדול עד אשר היא חוסמת את מעבר השתן ואז למעשה מה שהגבר חש הוא קושי בהטלת שתן מה שמוביל להשתנה תכופה. בהמשך, ללא טיפול, הכאבים בעת מתן שתן יתגברו, עלולה להתפתח דלקת בדרכי השתן הכוללת כאבים באזור הבטן התחתונה ובמקרים חמורים מתפתח גידול סרטני המחייב טיפולים כימותרפיים עד כריתה מלאה של הבלוטה.

אין טיפולי קסם ואפשר למנוע בעיות כאלו ואחרות רק עם משמעת והקשבה לגוף. זו הסיבה שאנחנו בנאווה שירותי בריאות ממליצים לגברים לקחת מוצרים פרוביוטיים שתוצאתם הישירה היא הגנה ושמירה על המערכת החיסונית בגוף. פרוביוטיקה הוכיחה את כוחה במיוחד כשיש חשש לבעיה בבלוטת הערמונית ואף התגלתה כמשפרת באופן ניכר את פוריות הגבר בזכות נוגדני החמצון שיש בה. אז איפה שיש ספק, שלא יהיה ספק – פרוביוטיקה טובה לבריאות הגברים.